کابل فیبر نوری ۱۲ – IN/OUT

(دیدگاه 1 کاربر)
ویژگی‌های محصول
  • نوع کابل: Tight buffered
  • نعداد تار فیبر: 12
  • استانداردها: Flame retardant to IEC 60332-1-2 (single cable) Zero Halogen to IEC 60754-1, IEC 60332-3-24, Non Corrosive to IEC 60754-2 Low Smoke to IEC 61034 Water Blocking IEC 60794-1-2F5
  • دمای کاربری: -20 تا 70 درجه سانتی گراد
  • رنگ روکش: مشکی
  • گروه فیبر نوری: OM2
  • وزن در هر کیلومتر: 31 kg/km
  • fiber-type: (OM2 (50/125μm
فروشنده: STORE-NET
گارانتی اصالت و سلامت کالا
آماده ارسال

29,900 تومان

PDF link

توضیحات

۱x12F G50 MMF ClearCurve® OM2 0.9mm TB3, Cca-s1a,d1,a1

کابل فیبر نوری تایت بافر  ۱۲ کر مالتی مد OM2 تایت بافر IN/OUT سری FREEDM کرنینگ CORNING که به عنوان کابل های چند منظوره از لحاظ کاربری به اختصار MPC یا کابل multipurpose  با طراحی تایت بافر که مقاوم در برابر حریق ( آتش ) و مناسب استفاده در پروژه های indoor  یا فضاهای داخلی ( مسقف ) و فضاهای بیرونی یا outdoor می باشد و در تجهیز انواع شبکه های ستون فقرات بین ساختمان ها Campus. و بین طبقات داخل ساختمان ها در انواع روش های کابل کشی داخل داکت، مجاری افقی و عمودی مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار و طراحی تایت بافر کابل سربندی کابل ها را بسیار آسان و سریع می سازد و مناسب پروژه های با نیاز به تعداد تار نوری محدود و شبکه های رساندن فیبر به میز Fiber to the Desk و تجهیز شبکه های دیتا سنتر یا شبکه های مرکز داده  با کیت های fan-out و سربندی فیوژن داخل ماژول بدلیل انعطاف پذیری بالای کابل می باشد. کابل با انعطاف پذیری بالا همچنین مناسب استفاده در انواع کابل کشی های رایزر و داخلی ساختمان می باشد.

روکش کابل مقاوم در برابر حریق LSZH با کلاس حریق بالا مناسب استفاده در انواع پروژه های داخلی و مسقف indoor می باشد و کابل از ویژگی مقاومت کامل در برابر خمش یا فناوری Clear Curve کرنینگ بهره می برد. کابل همچنین فناوری مقاومت در برابر آب را دارا می باشد و روکش آن در برابر عوامل میکروبی و اشعه ماورا بنفش مقاوم می باشد.

 

کابل فیبر نوری ۱۲ کور مالتی مد – OM2

  • مقاومت در برابر آب

مناسب پروژه های OSP پروژه های فضاهای بیرونی outdoor

  • کابل با ساختار غیر هادی

بدون نیاز به ارت کردن ( اتصال به زمین ) با توجه به نداشتن آرمور ( زره )

  • مقاوم در برابر اشعه UV فرابنفش و مقاوم در برابر عوامل میکروبی

بدون پوسیدگی در صورت قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید و تابش فرابنفش و مناسب استفاده در انواع داکت و مجاری

  • خشکی کامل هسته کابل با توجه به عنصر مقاوم در برابر آب

سربندی کاملا کارآمد و آسان مناسب برنامه های کاربردی در فضای باز و سرپوشیده

  • قطر کوچک و شعاع خم مناسب

نصب آسان در مناطق با محدودیت های خمش

  • ساختار تایت بافر TB3

 مقاومت بالای کابل و روکش مناسب

  • مقاومت در برابر حریق

LSZHTM/FRNC

  • روکش بیرونی کابل بدون مواد سیلیکون

روکش کابل و ژاکت بیرونی (غیر از بافرهای مستحکم ۹۰۰μm تار های نوری) عاری از آسیب های زیست محیطی و خطرات ناشی از بیماری های خطرناک می باشد

 

استاندارد های کابل

مقاوم در برابر حریق بر اساس IEC 60332-1-2 (single cable); IEC 60332-3-24 (bunch of cables)

رفتار در برابر آتش مطابق EN 50575 & EN 13501-6

بدون هالوژن مطابق IEC 60754-1

کم دود مطابق IEC 61034

مقاوم در برابر خورندگی بر اساس IEC 60754-2

مقاوم در برابر نفوذ آب بر اساس IEC 60794-1-2 F5

اطلاعات فنی کابل فیبر نوری :

تعداد تار فیبر نوری : ۱۲

نوع تار فیبر نوری :مالتی مد ۵۰μm – OM2

ساختار کابل فیبر نوری: تایت بافر

کد EN 60794-1-1  استاندارد DIN VDE 0888-100-1 : ن U-VQ(ZN)H

کد سابق DIN VDE 0888-3 : ن A-VQH

شماره فنی :۰۱۲T8X-32138E2G

شماره فنی سابق : LCXLN2-L5012-G700

فناوری روکش :   LSZH ™/FRNC کم دود و بدون هالوژن

واحد قیمت : متر meter

کابل فیبر نوری

 

اطلاعات بیشتر

وزن - g
ابعاد 75 × 80 × 100 mm
نوع کابل

Tight buffered

نعداد تار فیبر

12

استانداردها

Flame retardant to IEC 60332-1-2 (single cable)
Zero Halogen to IEC 60754-1, IEC 60332-3-24,
Non Corrosive to IEC 60754-2
Low Smoke to IEC 61034
Water Blocking IEC 60794-1-2F5

دمای کاربری

-20 تا 70 درجه سانتی گراد

رنگ روکش

مشکی

گروه فیبر نوری

OM2

وزن در هر کیلومتر

31 kg/km

fiber-type

(OM2 (50/125μm

طول-موج

1300 nm, 850 nm

فناوری روکش

LSZH ™/FRNC کم دود و بدون هالوژن ، کلاس مقاومت Cca-s1a,d1,a1

مقاومت در برابر له شدگی (برگشت پذیر)

750N /10 cm

حداکثر توان کششی - نصب کابل

800N نیوتن

شماره فنی

012T8X-32138E2G

1 دیدگاه برای کابل فیبر نوری ۱۲ – IN/OUT

  1. عسکری

    میزان ظرفیت در ۱۰۰ متر چقدر می باشد؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *